Samorealizacja

Wykorzystaj swój potencjał

Wysoka jakość życia, harmonijne relacje z innymi, dążenie do samorealizacji. Dla niektórych są to wprawdzie piękne, ale niestety puste hasła. Na szczęście dzisiaj częściej niż kiedyś przyznajemy sobie prawo do tego, by plany, które snujemy na przyszłość, służyły również rozwojowi naszej osobowości.

Spełnienie w zawodzie

Warto pamiętać, że wszyscy mamy zdolność do realizowania się w bardzo różnych sferach życia. W nowoczesnej psychologii  samorealizacja jest rozumiana jako proces rozbudzania energii znajdującej się w każdym człowieku. Umożliwiają to wszystkie te zajęcia, którą wykonujemy z pasją. Na przykład miarą naszego sukcesu zawodowego będą nie tylko zajmowane stanowisko, otrzymywana pensja czy spodziewany awans. Obowiązki, które są zgodne z naszymi zainteresowaniami i dają nam prawdziwą satysfakcję, są ważniejsze dla poczucia spełnienia niż narzucane cele a nawet wynagradzanie wyników.

Samorealizacja w grupie

Większość z nas naprawdę chce być aktywna i twórcza. Przynależność do społeczności osób stawiających w życiu na sukces i samorealizację umożliwiają warsztaty organizowane przez Akademię Rozwoju Osobistego  C.U.D. Uczestnicy biorą udział w wykładach, ćwiczeniach, sprawdzają się w zadaniach praktycznych i czerpią inspirację ze spotkań z nietuzinkowymi, pełnymi charyzmy gośćmi. Na tych spotkaniach gromadzą się ludzie żyjący z pasją i poszukujący własnej drogi. Ludzie, którym zależy na nauce dążenia do samodoskonalenia. Oni wiedzą, że życie wciąż przynosi zmiany. Dlatego chcą się na nie otworzyć i umieć nimi tak kierować, by pomogły im dążyć do samorealizacji. Jeśli chcemy się spełniać w tym, co robimy, warto szukać takich osób i zawsze trzymać się blisko nich. Informacje o najbliższych warsztatach i szkoleniach znajdziesz tutaj.