Partnerzy

Akademii Rozwoju Osobistego C.U.D.

coaching

Magazyn Coaching, jedyny tytuł na polskim rynku w całości poświęconym tematyce rozwoju osobistego, psychologii i coachingu, objął swoim patronatem Akademię Rozwoju Osobistego C.U.D. oraz organizowane przez nią warsztaty i szkolenia.

Czytelnicy magazynu mogą dowiedzieć się, jak zarządzać stresem, odkryć tajniki psychologii biznesu, a także zdobyć niezwykle cenne informacje z zakresu coachingu rodzicielskiego. Magazyn Coaching ukazujący się nakładem Wydawnictwa G+J, jest prawdziwym skarbcem wiedzy o samodoskonaleniu, zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej.

brudainternational

Hubert Burda Media jest jednym z największych holdingów mediowych w Europie o ponad 115 letniej historii. Obecnie działa w 19 krajach europejskich i azjatyckich, gdzie wydaje około 320 magazynów, a 196 z nich jest wydawanych we Wschodniej Europie. W Polsce Wydawnictwo Hubert Burda Media obecne jest od 1989 i po połączeniu z Wydawnictwem G+J wydaje ponad 33 regularnych tytułów. Jednym z nich jest Magazyn Coaching, jedyny tytuł na rodzimym rynku w całości poświęcony tematyce rozwoju osobistego, sprawujący patronat nad Akademią
Rozwoju Osobistego C.U.D.

leadbullet

LeadBullet S.A. lider content marketingu w Polsce, powstała w 2010 roku, jako wynik wieloletniej pracy pasjonatów i entuzjastów branży internetowej, a w szczególności reklamowej oraz technologicznej. Misją spółki jest realizacja celów biznesowych klienta – przede wszystkim dotarcie do odpowiednich grup docelowych w Internecie, zwiększanie poziomu sprzedaży oraz generowanie większego zaangażowania i zainteresowania treściami przez potencjalnych klientów.

Spółka wyróżnia się kompleksowym podejściem w zakresie kampanii content marketingowych oraz pozycjonowania. W pierwszym półroczu 2014 roku LeadBullet zadebiutuje na warszawskim parkiecie, jako pierwsza spółka o tej specjalizacji.

mateusz-grzesiak

Mateusz Grzesiak jest międzynarodowym trenerem rozwoju osobistego, pracującym na trzech kontynentach, w pięciu językach, wyróżniającym się niezwykłą charyzmą i skutecznością. Na co dzień doradza osobom ze świata biznesu i polityki. Jest autorem książek z zakresu psychologii sukcesu. Dzięki współpracy z Akademią Rozwoju Osobistego C.U.D., prowadzi Warsztaty Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie.
Ogromna wiedza i bogate doświadczenie sprawiły, że przy jego pomocy już dziesiątki tysięcy osób zmieniło swoje życie zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.