O nas

Twój C.U.D.

W Akademii Rozwoju Osobistego C.U.D. wierzymy, że w każdym z nas tkwi ogromny potencjał, jednak nie wszystkie podejmowane przez nas działania pozwalają na jego wydobycie. W związku z tym chcemy dostarczać wiedzę i narzędzia inspirujące do dokonywania pozytywnych zmian w życiu, pokonywania negatywnych schematów myślowych oraz budowania i ukierunkowania własnej świadomości na dobrą, wybraną przez każdego drogę. Dlatego też rozwój osobisty traktujemy holistycznie, przez pryzmat ciała, umysłu i duszy, czyli C.U.D.u.

Akademia Rozwoju Osobistego C.U.D. działa z misją wspierania ludzi w ich dążeniach do samodoskonalenia na płaszczyźnie prywatnej, zawodowej i duchowej.  W swoich działaniach, poprzez odpowiednio dobrane metody oraz kontakt z wyjątkowymi autorytetami, pomaga w osiąganiu wyznaczonych celów życiowych.

Akademia Rozwoju Osobistego C.U.D. zajmuje się między innymi prowadzeniem szkoleń, warsztatów i spotkań tematycznych. Dzięki nim ich uczestnicy mogą na nowo odnaleźć wewnętrzną równowagę i spokój, nauczyć się zarządzania czasem, poprawić skuteczność komunikacji, wzmocnić relacje z otoczeniem oraz własną efektywność.

Akademia Rozwoju Osobistego C.U.D.  stara się dać odpowiedzi na pytania dotyczące poszukiwania własnej drogi życiowej, wyznaczania celów osobistych i radzenia sobie ze stresem. Współpracuje także ze specjalistycznymi mediami oraz cenionymi i doświadczonymi trenerami rozwoju osobistego, którzy, dzieląc się swoją ogromną wiedzą, pomagają zainicjować prawdziwie cudowne zmiany w życiu.